تحلیل قیمت‌ها

تحلیل قیمت دلار، طلا و فلزات 19 اردیبهشت

تحلیل قیمت دلار، طلا و فلزات 18 اردیبهشت

طبق روال همیشگی سه شنبه‌های تحلیلی بازرگانی نجومی امروز به تاریخ 19 اردیبهشت ماه 1402 با تحلیل بازار و قیمت دلار، طلا و اونس و فلزات در خدمت شما همراهان گرامی هستیم.

تحلیل دلار

در حال حاضر، نرخ  دلار ۵2،۷۵۰ می باشد که دقیقا روی خط روند صعودی خود قرار دارد که بعنوان حمایت عمل می‌کند و احتمال می‌دهیم در این هفته شاهد افزایش نرخ یک الی دو هزار تومانی باشیم.

تحلیل اونس و طلا

نگرانی در مورد تورم و بحران بانکی آمریکا، باعث شده تا طلا بعنوان پوشش این نگرانی‌ها نقش ایفا کند و رکورد سقف تاریخی خود را بشکند و به قیمت تاریخی 2063 دلار در هر اونس برسد. اما در هفته گذشته با انتشار داده های اشتغال ایالات متحده که حکایت از افزایش 5% حقوق و دستمزد داشت باعث فشار فروش و افت قیمت تا محدوده 2007 دلار شد.

در حال حاضر قیمت اونس در محدوده 2024 دلار قرار دارد. انتظار داریم در هفته پیش رو خود را با اندکی افت به محدوده مهم 2000 دلار برساند و پس از آن به روند صعودی خود ادامه دهد.

طلای 18 عیار هم به روند ثبات قیمتی خود تا هفته آینده در محدوده 2 میلیون 600 الی 700 ادامه خواهد داد.

تحلیل فلزات

در تحلیل فلزات اساسی، با توجه به احتمال افزایش نرخ دلار، قیمت میلگرد، آهن، استیل، برنج، مس و آلومینیوم در این هفته صعودی خواهند بود. اما پیش بینی می‌کنیم ورق‌های روغنی و همچنین گالوانیزه ثبات قیمت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *