درباره بازرگانی نجومی

بازرگانی نجومی بر این باور است که برای هر آغازی نقطه صفری است و برای هر پایان نقطه‌ای به نام صد. از این‌ رو لوگو شرکت را بر پایه صفر و صد بنا نهادیم تا شاید الگویی برای همه دوستان باشد. به امید روزی که از صفر تا به صد یا راهی بیابیم یا راهی بسازیم.

 تک‌تک اهداف زندگی را بر اساس صفر و صد بنا می‌نهیم تا درنهایت، این صفر تا به صد رسیدن‌ها ادامه یابد و به هدف بزرگمان که ساختن زندگی زیبا توأم با اندیشه و رفاه است، نائل آییم.

گام نهادن در این راه، فراز و نشیب و مشکلات فراوانی دارد، اما با توکل، تلاش، برنامه‌ریزی و پشتکار بر آن‌ها چیره خواهیم شد. امید بر انست که همه به این باور برسند که زندگی از خواستن و ساختن‌ها تشکیل‌شده است.

ماموریت

در راستای نیل به اهداف خود در اولین قدم، دفتر بازرگانی نسیم تجارت نجومی شرق را در زمینه تأمین انواع مقاطع فولادی در مشهد بنانهاده و با شعار صفر تا صد فولاد و طراحی لوگویی با همین مضمون و به شکل حلزون که برگرفته از صنعت سنگین و پُرخطر و با سرعت کم است، برای دستیابی و کمک به شما همراهان و مشتریان از زمان راه‌اندازی یک پروژه یا تولید تا به پایان رسیدن آن در کنارتان هستیم.
در این همراهی قبل از همه چیز برایمان ارزش‌های انسانی و پایبندی به اصول اخلاقی حائز اهمیت است.

ارزش‌های ارائه‌ شده برای مشتریان بازرگانی نجومی

فروش و تأمین انواع محصولات فلزی و فولادی شامل: استیل، آلومینیوم، گالوانیزه، تیرآهن و...

ارائه تمامی نیازها برای انجام صفر تا صد پروژه‌های ساختمانی، صنعتی و تولیدی

ارائه‌ دهنده انواع خدمات به سازمان‌ها و نهادهای دولتی، شرکت‌های خصوصی و اشخاص

ارسال کالا و هماهنگی با باربری قابل اعتماد برای آرامش خاطر و سهولت کار مشتریان

سود دو طرفه و تعامل برای خریدار و فروشنده یکی از اولویت‌های مجموعه است.

بسته‌بندی مناسب و حرفه ای کالا برای امنیت و سلامت محصولات هنگام ارسال کالا

بهره‌وری از کارشناسان اقتصادی برای درج مقالات علمی و کاربردی پیرامون بازار فلزات، بورس و مسائل اقتصادی تأثیرگذار بر این صنعت

هدف این مجموعه فقط فروش و کسب سود نیست و قطعاً پاسخگوی همه مشتریان در تمامی لحظات همکاری هستیم

در بازرگانی نجومی تمام سعی ما بر این است که در این سختی تولید و چرخه اقتصادی همراه و یاور تولیدکنندگان عزیز کشور باشیم.

یک تیم حرفه ای همراه شما

یک تیم از کارشناسان و مشاوران حرفه‌ای به ارائه راه‌حل‌هایی مناسب برای رشد و شکوفایی کسب‌وکار شما می‌پردازند و باهدف تأمین صفر تا صد تمامی محصولات فولادی و فلزی و در حد توان برای کمک و حل مسئله همراه شما خواهند بود.

چشم انداز

دفتر بازرگانی نجومی، در استان خراسان رضوی با مرکزیت مشهد مقدس تأسیس گردید. با این‌ حال امکان ارسال تمامی سفارش‌ها از طریق باربری مطمئن و بسته‌ بندی اصولی به سراسر نقاط ایران وجود دارد. همچنین در راستای بیانات و تأکیدهای مکرر مقام معظم رهبری که تکیه‌ بر رونق تولیدات داخلی و شعار صفر تا صد تأمین انواع مقاطع فولادی دارد، این مجموعه درصدد است تا در حد توان و با بهره‌گیری از قوای داخلی، علم جوانان و افکار ناب اقتصادی در راستای سازندگی کشور و ایجاد رونق اقتصادی ایران عزیزمان کمک و نقش پررنگ‌تری را ایفا کند.
تیم بازرگانی نجومی

ارتباط موثر

در بازرگانی نجومی این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که نظراتتان شنیده‌شده و انتقادها و پیشنهادهای شما را در راستای تعامل بیشتر با آغوشی باز و رفتاری همراه باادب و احترام متقابل بپذیریم. همچنین با بهره‌گیری از افراد متخصص و باتجربه و در حد توان و به‌منظور پشتیبانی از کسب‌وکار شما و موفقیت دست‌یابی به اهدافی که برای شما مهم است تلاش خواهد کرد.

ما را بیشتر بشناسید...

ما در شبکه‌های اجتماعی می‌توانیم با شما بیشتر سخن بگوییم. برای آن‌که ما را بیشتر بشناسید (و حتی شناخت بیشتری نسبت به فولاد و بازار آن پیدا کنید) پیشنهاد می‌کنیم که به‌وسیله راه‌های ارتباطی زیر با ما همراه شوید.
Telegram Logo
Instagram Logo
Whatsapp Logo